خبرخودرو
پايگاه اطلاع رساني خودرو

[نسخه مخصوص چاپ ]

KHABARKHODRO.COM


سربلندی جهانی تندر90 پارس خودرو، در معتبرترين آزمون کيفی رنو
تاريخ خبر: يکشنبه، 30 بهمن 1390 ساعت: 09:09

به گزارش خبرخودرو ، ‌در جدیدترین آدیت صورت گرفته توسط مدیران آدیت رنو، تندر90 پارس خودرو باز هم در بین برترین و با کیفیت ترین تولید کنندگان این محصول در دنیا قرار گرفت

در آخرین رده بندی کیفی شرکت های تولید کننده تندر90 در جهان، تندر تولیدی شرکت پارس خودرو برای ششمین بار متوالی رتبه سبز کیفی و برای سومین بار متوالی موفق به کسب رتبه سبز استثنایی( Exceptional) شد.

بر اساس این خبر، جدیدترین آدیت 00611 شرکت رنو، توسط تیمی متشکل از مدیران و کارشناسان زبده این شرکت به سرپرستی میشل پریر مدیر آدیت رنو فرانسه، از هشتم الی هجدهم بهمن 1390 برگزار شد و طی آن، فرآیند تولید تندر90 شرکت پارس خودرو در شش گروه مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است این شش گروه شامل همپوشانی آدیت SAVES کارخانه با نتایج QAVES و FULL AVES تیم رنو، همپوشانی آدیت PESD کارخانه با نتایج QAVESتیم رنو، انطباق چک لیست در نمونه برداری و گواهینامه AVES، نتایج رضایتمندی مشتریان با کارخانه و همچنین همپوشانی بالای 90درصد قضاوت آدیت کارخانه با ممیزان رنواست که بر اساس این شش گروه، شرکت رنو همه ساله کلیه تولید کنندگان خودرو تندر90 در جهان را مورد ارزیابی قرار می دهد.

میشل پریر مدیر آدیت رنو، از سطح عالی در تشخیص قضاوت، مدیریت استثنایی در کالیبراسیون نفرات کیفیت و تولید، ارزشیابی رضایت مندی مشتریان و همچنین اجرایی نمودن برنامه های اقدام اصلاحی به عنوان نقاط قوت برجسته شرکت پارس خودرو در تولید تندر90 نام برد.

گفتنی است کسب مقام بی نظیر در کیفیت ( Exceptional) برای سومین بار پیاپی در آدیت های سخت گیرانه تیم کیفیت رنو توسط پارس خودرو، در حالی نمود و اهمیت بیشتری پیدا می کند که شرکت پارس خودرو تولید این محصول را از خردادماه سال جاری از یک شیفت در روز، به دو شیفت ارتقاء داده و بی شک تولید هر محصول با کیفیت در شمارگان بالا، بسیار سخت تر از تولید این محصول با تعداد محدود و اندک می باشد.

در پایان این گزارش آمده است شرکت پارس خودرو در پی تولید و عرضه با کیفیت ترین خودروهای کشور، تولید تندر90 را به عنوان یکی از محصولات مورد استقبال هموطنان عزیز، در شمارگان و کیفیت مطلوب ادامه خواهد داد.